• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/SETTE-Du%C5%9Fakabin-1510399492591428/
  • https://twitter.com/settedus
 
 SETTE

Hakkımızda

Şirkete Genel Bakış:
Kişiye özel duşakabin tasarımı & ölçüye özel cam duşakabinleri üretimiyle konsept banyo mimarisinin çözüm ortağı olan Sette Duşakabin İstanbul Avcılar'daki atölyesinde butik işler çalışan küçük bir işletmedir. Büyük bazlı projelerde kendini kanıtlayan firmamız, tamamen kişiye ve firmaya özgü üretim, ölçülendirme, keşif ve montaj uygulaması için gerekli ekip ve ekipmanları, bünyesinde barındırır. Zimmer adı altında yıllarca
ismini ve kalitesini kanıtlamıştır.Zimmer el degişikligi nedeniyle Sette ismi ile sektörde yerini almış olup kalitesi ve ekibiyle çalışmalarını devam ettirmektedir.
Vizyonumuz:
Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra  çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.
Misyonumuz:
Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak,
Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak,
Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak.
Kurumsal Kimlik Çalışmaları:
Logo kullanımı, uygulama esasları PDF
Sette cam-duşakabin firması, standart duşakabinlerin yanı sıra, yedi farklı seride 105 farklı model, 90'ın üzerinde farklı desen modellemesiyle, katalog içeriğini her geçen gün zenginleştirmektedir.Ölçüye özel ürtimle konsept banyo mimarisine uygun çözümler sunabilen Sette cam - duşakabin firması, kalite politikasından ödün vermeden çalışan personeli, eğitimli teknik montaj kadrosuyla profesyonelliğini kurumsal anlamda kanıtlamaktadır.
Sette cam - duşakabin firması müşteri memnuniyeti kapsamında, firmaya ulaşan her ön görüşmeyi değerlendirmekte, zaman, fiyat ve kalite politikası çerçevesinde detaylı olarak cevaplar.
İnsan odaklı yaklaşımıyla toplam Kaliteyi kendine prensip edinen firmamız, antibakteriyel ürünlerle temperli güvenlik camlarından modern duş kabinleri üretmekte, sizin ve ailenizin rahatlıkla kullanabileceği hijyen koşulları oluşturmaktadır.
Sette duş ürünlerini, malzeme - montaj ve fabrika hatalarına karşı 2 yıl firma garantiyle desteklemektedir.
Sette Duşakabin fiyat teklifi al
     SETTE


ÜRÜNLERİMİZ: %100
YERLİDİR ÖZEL ÖLÇÜ İMKANI
2 YIL GARANTİ
DUŞAKABİN ARIZA TAMİRİ SERVİSİ

DUŞ SİSTEMLERİ
KOMPAKT JAKUZİ TAMİRİ SERVİSİ
DESENLİ PROFİL RENKLİ TEKNE ÖZEL DESEN UYGUN FİYAT İMKANI SUNMAKTAYIZ
MESAJ BIRAKIN